05.08.2018 . Неаполь. Презентація книжки тренера — дієтолога Ростислава Яцуна .

Книга «RRRosFit — Питание и Упражнения » це збірник порад , як привести себе в форму , без складних схем в харчуванні і тренуваннях. В книжці описаний ефективний мінімум , який має змогу виконувати кожен , не залежно від статі , віку чи зайнятості. Всі поради розраховані на звичайну людину , якій ітак вистачає турбот , і який не шукає ще одну у вигляді «фітнесу» . Не ускладнюйте , і почнете сьогодні.

Автор — Ростислав Яцун , емігрант з України , який проживає в Римі. Тренер — дієтолог , блогер , експерт по харчуванню і тренуваннях журнал «Afisha it» , власник бренду RRRosFit.

Бренд RRRosFit включає в себе — персональні онлайн консультації по харчуванню і тренуваннях ; онлайн «марафони» , на яких можна не тільки покращити свою форму але і заробити на цьому; доставку збалансованого харчування (Рим) ; і звичайно книгу , яку ви зможете придбати безпосередньо на презентації .

Ціна книги — 9.9 евро , але якщо ви приведете з собою на презентацію двох друзів , то ви троє зможете придбати книжку зі знижкою 50%!. Всього 5 евро!!! і ключ від прекрасного самопочуття і форми у вас в руках.

Для того  , щоб отримати знижку просто залишіть у себе на сторінках в соц. мережах запис —

«Я іду на презентацію книжки тренера — дієтолога Ростислава Яцуна , 05.08.2018 о 15:30 в Неаполі.

Детальніше — https://ryfit.net/?p=294»

І все , друзі самі знайдуться .

Чекаю вас , і буду радий особистому знайомству . До зустрічі , друже!

Адрес — Napoli , vià carriera grande 4. Associazione Ucraina Onlus.

(2 хвилини пішком від вокзалу Гарібальді  )

Час — 05.08.2018 (Неділя ) — 15:30

Контактний телефон +393805877339 (Вотсап\вайбер\телеграм)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *